Bačkory barefoot bez suchého zipu a na gumičku. Je něco takového?

Zodpovězené
12. zář 2022

Dobrý den,

asi mám trochu nereálný požadavek, neboť dítě chce bačkory (ale barefoot) na gumičku, tj bez suchého zipu. Navíc má úzký kotník.

Je něco takového?

Děkuji za radu.

L.

Zdravím,

najdete, ale pravděpodobně nebudou na úzký kotník dobře sedět, budou se vyzouvat, nebudou dobře držet na noze.

Při výběru záleží na rozměrech nohy, jestli má nožku spíš širší. Napadají mě papuče od Fare Bare.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot