Bačkůrky pro širokou nohu a úzký kotník. Jonap, nebo doporučíte jiné?

Zodpovězené
28. srp 2020

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o doporučení bačkor pro tříleté dítě, které má širokou nohu v prstové (chodidlové) části, ale úzký kotník.
Zaujaly mě bačkory Jonap, ale nějak si nejsem tímto výběrem jistá.

Děkuji a hezký den přeji.
B. L.

Zdravím,

na úzký kotník sedí dobře Jonap, to jste vybrala dobře. Dobře dotáhnout jdou i Ef Barefoot papuče, někdy i Pegres, ale u Jonap a Ef je větší pravděpodobnost, že sednou.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot