Bobux Xplorer pro začínající chodce. Může je dítě nosit i jako už zkušený chodec?

Zodpovězené
15. kvě 2019

Dobrý den,

první botky měla dcera Bobux Xplorer loni na podzim. Jsou určené pro začínající chodce. Velice jsme s nimi spokojeni a chtěla bych koupit ty samé (větší). Vadí to nějak - když jsou určené pro začínající chodce?? Případně doporučíte jiné na nožku 12,5x5,5? Děkuji

Zdravím,

nevadí, vůbec, naopak. Pokud jste s nimi byla spokojená a dceři dobře seděly, berte je, dokud jsou 🙂 (Dělají se jen malé velikosti.)

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot