Botičky pro roční dítě. Jaké jsou nejlepší na podzim/zimu?

Zodpovězené
20. zář 2023

Dobrý den,

potřebuji poradit s výběrem botiček pro syna. Bude mít rok, zatím obchází nábytek sám od 9. měsíce. Při držení za ruce ujde kus, ale nevím, jaké jsou nejlepší botičky, nejlépe podzim/zima.

Děkuji za odpověď.
L.

Zdravím,

dokud samostatně nechodí, nejsou boty potřeba. Zkuste jen capáčky, dělají se i zateplené, můžete je nechat podlepit plotnou (třeba Nohatka), na zimu potom (třeba softshellové) návleky.

Při výběru bot je potom potřeba nožku přeměřit (délka/šířka), vybírá se i podle tvaru špičky, nártu, kotníku, paty.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot