• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do čeho mám zabalit malého v období podzim/zima?

30. září 2011 
Maminky mám hloupou otázku, přemýšlím do čeho mám zabalit syna teď na podzim nebo pak v zimě? Je mi jasný že bude mít kombinézky ale jakou deku mám zvolit aby mu bylo v kočárku skutečně teploučko?
15. zář 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
fusak :slight_smile:
15. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Nejlépe nějaký teploučký fusak. V něm mu bude příjemně ze všech stran :slight_smile:
15. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď na podzim bych volila nějakou fleesovou deku, nebo spací pytel a na zimu určitě fusak :wink:
15. zář 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
fusak a bez kombinezy
20. zář 2011 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Na podzim slabší deku dospod kočárku a přikrýt dekou a třeba i nánožník bych dala a na zimu fusak :wink:
20. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak v zimě určitě fusak, v případě velkých mrazů i kombinézku....
Teď bych to do sporťáku řešila určitě nánožníkem a dekou přes nožky... pokud máš pocit, že by mu mohla být zima od zad, jukni po nějaké podložce do sporťáku :wink:
28. zář 2011 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Na podzim flísový overal a teplou deku, většinou i nánožník, v zimě fusak, ve velké zimě i kombinézku. Ale to byl malej ještě. Teď teplé kalhoty, bundu, deku, nánožník, v zimě totéž nebo kombinézku a fusak.
29. zář 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
fusak určitě. Ten je nejvíc používáný a dokonalý. Nejvíc miminko zahřeje. Musí být z dobrého materiálu. Hodně se používá Emitex, ale ani není špatný Wallaboo. Nemusíš dávat ani kombinézu. :slight_smile:
30. zář 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj, já dávala kombinézku i fusak když bylo kolem nuly :slight_smile:
30. zář 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak podle mě je nejlepší španělská deka, ta je dokonalá :wink: Na podzim španělskou deku, pak na zimu fusak, kombinézu...když byl velký mráz dávala jsem do fusaku ještě právě tu španělskou deku :wink:
30. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Na zimu urcite fusak a na podzim je takovy podzimni fusak pokud nechces prykrivat dekou v kocarku:slight_smile: my ten podzimni fusak vyuzioy i na jaro kdyz jeste nebylo az takove peplo
30. zář 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
na podzim a jaro jsem dávala tenhle - http://www.emitex.cz/k-fusak-2v1.php, na zimu pak tenhle - http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php, většinou bez kombinézy, pouze když bylo kolem 10 pod nulou, tak i lehčí kombinézu dovnitř...
30. zář 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek