Botka pro úzkou nohu a vyšší nárt. Máte tip?

Zodpovězené
17. črc 2023

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem celoročních bot pro dvouletou dcerku. Délka chodidla 13,5 cm, šířka 5,5 cm, nárt spíše vyšší. Fare má široké, Jonap slim je úzká přes nárt, Froddo jí nesedí na patě a Protetiky jsou neohebné.

Moc děkuji za tipy.

Zdravím,

protetiky mají i barefoot řadu, letos na nové podrážce, která je ohebná, zejména po rozchození. Jsou ale i širší v patě a kotníku, vyšší nárt dají určitě.

Jonap má některé modely vyšší v nártu, z podzimních třeba model Bella.

Ještě mě napadají Bundgaard, model Tobias nebo Petit.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot