Boty pro první krůčky. Jaké boty pro buclatější nožičku?

Zodpovězené
24. zář 2019

Dobrý den,

prosím poradíte vhodné botičky na ven pro buclatější nožičku?

Syn má 9 měsíců, obchází nábytek a zanedlouho bych ho mohla vypustit na pár krůčku i venku.

Můžete mi poradit prosím konkrétní botičky?

Aby nebyly drahé. Teplejší, aby nestudilo od země. Nožičku má dlouhou 12cm.

Děkuji

Dobrý den,

na baculatější nožku sedí Jack and Lily (řada MyMocs), Little Blue Lamb řada Baby New, Stonz Toddler, Beda Barefoot. Všechny mají jak celoroční, tak zateplené modely (resp. do Stonz lze zakoupit zateplená vložka).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot