Celoročky pro typ ploutvička. Mám brát menší nadměrek?

Zodpovězené
10. bře 2021

Dobrý den,

potřebuji poradit. Syn má typ nohy ploutvička, dominantní palec, sestupné prsty, nízký nárt a úzký kotník. Rozměry nožičky jsou 18 cm délka a 7,5 cm šířka. Vzhledem k šířce jsme pořizovali převážně Bedy, ale ten boj s utahováním a následným lepením roztrhaných suchých pásků je strašný. Zároveň se mu na botech jasně značí rýha nad prsty - asi styl chůze.

Mám brát menší nadměrek?

Děkuji za odpověď.

Zdravím,

nadměrek bývá většinou ideální 1 - 1,2 mm, Beda na takovou nožku moc nesedí, zkuste mrknout spíš na Fare Bare, pokud je kotník hodně úzký, volila bych model na tkaničky. Široké jsou zhruba jako Beda, na nízký nárt sedí.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot