Celoroční barefoot boty na širokou nožičku a vysoký nárt, velikost 26 a výš. Jaké koupit?

Zodpovězené
8. bře 2019

Ahoj Naďo,

mohla bys mi prosím poradit nějakou "bytelnější" značku barefoot obuvi od velikosti 26 dál, pro širokou nožičku a vysoký nárt? Ideálně na suché zipy, ne šněrování. Dlouho jsem kupovala D.D.Stepy, ale od určitého čísla výš začaly být "nebarefoot". Syn je ale má rád (což jsem ráda, protože jinak by byl schopný chodit bos, je s ním těžké pořízení). Naposledy jsem koupila boty zn. Fare, zatím nenosí, protože ačkoli také č. 26, tak jsou 1 cm větší, než jsem čekala - a hlavně připadá mi, že mají trochu vyvýšenou patu. Syn má bohužel fobii z obchodů, boty proto nakupuji na e-shopech, doma v klidu vyzkoušíme. Proto jsem si oblíbila D.D.Step, několik let jsem kupovala "najisto", ale teď už to není co dřív.

Předem moc děkuji za zodpovězení mé otázky!

Ahoj,

na širokou nohu a vyšší nárt sedí dobře Fare Bare, Beda Barefoot, Ahinsa, Vivobarefoot (některé modely) nebo Camper Peu Cami.
S velikostmi je to přesně tak, i ve stejné velikosti mívají často různé vnitřní rozměry, je potřeba se řídit přeměřenými tabulkami, většina eshopů s barefoot je měří osobně.
Fare by měly mít podrážku rovnou, ale jen modely Fare Bare, ne ostatní kolekce.
Není vůbec zač.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot