Celoroční boty pro úzkou nohu. Jaké byste doporučila?

Zodpovězené
30. pro 2021

Dobrý den,

syn má nohu 14,2 x 5,7 cm. Za poslední dobu se mu noha zúžila, prodloužila a zvýšil se nárt. Míval hraniční normální, teď má už vyšší. Noha je užší i v prstech, má dominantní palec, ale žádná ploutvička. K tomu má ale úzkou patičku (v patě kolem 3,4 cm). Kotník má normální, ale valgózní (u fyzio. řešíme, oslabený střed těla, cvičíme).

Jaké byste, prosím, doporučila celoročky?

Fyzio. je nakloněna pro BF, že můžeme zkusit i pevnější opatek, ale není nutnost. Spíše zkusit, zda se mu nebude lépe chodit. Doposud měl bez opatku.

Děkuji

Zdravím,

napadají mě Jonap Slim, obecně jsou na nižší a normální nárt, ale model Bella pojme i vyšší.
Nebo Bundgaard Petit, ty na takovou nožku sedí dobře. Momentálně by měl velikost 24 (u Jonap 23).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot