Chůze po špičkách. Zlozvyk nebo problém?

Zodpovězené
5. bře 2020

Dobrý den,

nevěděla byste prosím, čím by to mohlo být, že syn (3 roky a 7 měsíců), začal poslední měsíc či dva nápadně často chodit po špičkách?

Bačkůrky ve školce má barefoot Béďa, boty má Froddo flexible. Po špičkách chodí ve školce v bačkůrkách, venku v botech i doma bos.

Může to být jen nějaký zlozvyk nebo to značí nějaký problém, který je potřeba řešit?

Děkuji

Dobrý den,

určitě bych pro klid duše nechala dítě prohlédnout fyzioterapeutem - může to být jak problém (třeba zkrácené šlachy), tak jen určité upozorňování na sebe (není myšleno ve zlém, třeba po narození mladšího sourozence).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot