Existují sněhule na širší nohu?

Zodpovězené
13. lis 2018

Prosím o radu, jaký typ sněhulí jsou barefoot? Dcerka má nohu 14,9cm x 6,9cm a na tuto zimu pro ni nějaké sháním.

Děkuji

Bohužel 100 % barefoot sněhule (zatím?) neexistují. Pro menší děti může být alternativou Stonz Toddler (s dobrou impregnací a případně zalepenými švy sníh vydrží) nebo jiné softshellové návleky, bohužel pro Vaši dceru by už se zateplovací vložkou byly malé.
Pro větší děti se potom často hledají kompromisy mezi běžnou obuví (pár tipů najdete na mém blogu pod štítkem "zimní"), nejčastěji asi Demar Mammut - hlavně kvůli ceně a lehkosti. Špičku ani podrážku ale dobrou nemají, hodí se spíš na občasné nošení. Pokud sháníte botu na běžné nošení, doporučuji spíš zvolit koženou (dostatečně širokou, nožka je tabulkově širší), buď s nepromokavou úpravou, (třeba Zeazoo Yeti) nebo s membránou (třeba Beda Barefoot).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot