Hledám celeroční i zimní boty. Jaké boty do lesní školky?

Zodpovězené
24. zář 2019

Dobrý den,

dcera mi začala chodit do lesní školky. Momentálně má Filii kotníkové celoroční boty, vel 26. Teď ráno si stěžovala, že je jí zima (měla jen froté ponožku, zkusím příště ovčí vlnu).

Jaké boty doporučujete na užší nožku, užší kotník a nízký nárt do LMŠ?

Ideálně jak celoroční, tak zimní, holínky a sněhule?

Děkuji.

Dobrý den,

můžete buď pořídit zateplené Filii (flísem), nebo jak říkáte funkční ponožku. Také bych se ujistila, jestli jí boty nejsou úzké - pokud nemají prsty dost místa k pohybu, nezahřejí se pohybem a může být zima od nohou.

Na užší nohu sedí krom Filii Affenzahn, Bobux, Bundgaard, Plae.

Barefoot holínky ani sněhule neexistují, jen jakési kompromisy, typy na obojí najdete u mě na blogu - společně s rozdělením vhodných modelů výše zmíněných značek.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot