Jak vybrat první BF boty pro dospělého se širokou nohou?

Zodpovězené
18. čer 2019

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem značky BF bot:

  • dámské, široká noha
  • délka levé nohy: 22,6 a šířka 10,8 cm
  • délka pravé nohy: 22,3 a šířka 10,4 cm

Prosím o doporučení kompromisu..moje nohy v klasických botách trpí. Letní si chci vyrobit huarache, ale tenisky nevím, jaké vybrat.

Děkuji za odpověď 🙂

Týna

Zdravím,

kompromisní hodně široké boty žádné neznám, z barefoot jsou nejširší Ahinsa, Sole Runner, Vivobarefoot (některé modely jsou stejné v dámské i pánské variantě, pokud nestačí šířka dámských velikostí, je možné pořídit ty samé pánské), Feelmax, Senmotic.

Jejich přesné míry najdete na barefoot eshopech, většina z nich boty osobně přeměřuje.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot