Jaké capačky vybrat dítěti na normální nohu?

Zodpovězené
31. led 2019

Dobrý den.

Jaké jsou dobré značky capáčků? Dcera měla Capiky - ty docela šly. Afelo jí stahovalo nohu. Teď budu hledat pro syna. Nožku má asi normální. Co si myslíte o té značce Afelo? Případně jaké jiné by se na normální nohu ještě hodily?

Děkuji

Zdravím,

Capiki ani Afelo nemají dobrý tvar špičky (u palce se zužují), poohlédněte se raději po některých z těchto značek: Dadoos, Nolen, impidimpi, Nohatka, Botatex, Lait et Miel, Halí Belí, Tomar.

Většina eshopů má u capáčků přeměřenou jak délku, tak šířku. Pokud si chcete být jistější, že capáčky perfektně sednou, máte možnost nechat si je ušít na míru, většina na míru šitých má dobrý tvar špičky (Dadoos, Nolen a další).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot