Jaké koupit zimní boty pro začínající chodkyni s dominantním palcem?

Zodpovězené
9. led 2019

Dobrý den,

jaké zimní boty byste doporučila pro moji 13 měsíční chodící dcerku? Rozměry nožky má 12,5x5,5 cm, dominantní palec, normální nárt.

Děkuji

Dobrý den,

dobré pro začínajícího chodce jsou Stonz Toddler, ale ne každému vyhovují, je potřeba je vyzkoušet. Nožka je tabulkově normální, hledáte botku s nadměrkem do délky cca 1 cm a do šířky cca 0,5 cm. Na dominantní palec sedí dobře třeba Baby Bare Shoes, Zeazoo Yeti, Bobux Xplorer, Liliputi capáčky, Tikki, Feelmax. Seznam všech zimních botek podle velikostí najdete na blogu.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot