Jaké značky celoroční obuvi připadají v úvahu?

Zodpovězené
7. říj 2022

Dobrý den,

vybírám celoroční boty pro syna. Naměřili jsme měřidlem plus12 následující rozměry:

Levá noha 22,6 cm, pravá noha 23,0 cm, šířka je bez nadměrku 8,1 cm. Má dominantní palce, nárt spíš normální, pata a kotník normál až užší (určitě ne široké).

Zdá se mi, že už vyplouváme z dětských velikostí a potřebovala bych tipy buď na konkrétní boty, nebo alespoň na značky, které v této velikosti ještě (dětské) nebo už (dospělácké) vyrábějí. Syn běhá hodně po venku na vesnici, takže nic vyloženě choulostivého do města, ale to je poznámka na okraj.

Počítala jsem tedy vzhledem k rozdílu mezi délkou chodidel, že by vhodná bota mohla mít na délku asi 22,8 cm.

Děkuji za tipy a radu!

Zdravím,

to je široká noha, nejširší boty na dominantní palec na trhu jsou Beda Barefoot, Fare Bare, Pegres (na užší patu lépe sednou poslední dvě značky). Všechny se vyrábí i v dospěláckých velikostech.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot