Jarní boty na úzkou nohu. Jaký největší nadměrek do šířky byste mi doporučila?

Zodpovězené
11. kvě 2023

Dobrý den,

potřebovala bych pomoct s výběrem bot pro holčičku - úzká noha, úzký kotník, nízký nárt.

Rozměry na délku (měřeno plus 12) jsou: levá 17,5, pravá 17,6, šířka bez nadměrku 6,1.

Jaký největší nadměrek do šířky byste mi doporučila? Předpokládám 6,3.

Dívala jsem se na boty od Lurchi, Bobux, Affenzahn, EF, Ricosta, Filii, a pokud už jsem něco našla, tak buď není dostupná nikde potřebná velikost, nebo jsou boty i tak široké (Affenzahn), nebo až moc úžké (Ricosta). Třeba Jonap slim mají šířku 6,7, a to mi už přijde moc...

Děkuji

Zdravím,

omluva za pozdní odpověď, neviděla jsem notifikaci.

Nadměrek do šířky bude záležet na tom, jak jste nožku měřila, pokud obkresem, už bych moc nepřidávala, pokud přesněji (třeba šuplerou), tak bych se boty okolo 6,5 cm nebála.
Dobře rozměrově vychází Lurchi vel. 26.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot