Jonap celoročky. Opravdu nejsou vhodné do města a na dlouhé chození?

Zodpovězené
21. zář 2021

Dobrý den,

koupila jsem na doporučení boty barefoot Jonap celoročky (dcerce) nikdy takové neměla, ale nemohly jsme nikde sehnat boty, protože všechny jí byly úzké. T

Teď má otázka: Je u nich napsané, že nejsou vhodné do města a na dlouhé chození po tvrdém terénu, což jsem nevěděla.

Opravdu to tak je? Máte je někdo?

Já myslela, jak jsme konečně nekoupili dobré boty, ale teď nevím, nevím, abych dcerce nakonec nohu spíš nezničila.

Dobrý den,

Jonap podrážka není nijak extra tenká, pokud má dcerka zdravou nohu, může je podle mého názoru nosit bez omezení. Problém by mohl být, pokud už je starší, nosila předtím klasickou pevnou obuv a má kvůli tomu špatný stereotyp chůze (např. hodně dupe).
Toto upozornění bylo myslím na starších Jonap modelech, které měly méně odolnou podrážku, byla náchylná k oděru.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot