Sandálky na léto a odplenkování. Co prosím radíte?

Zodpovězené
2. čer 2021

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Má dvouletá holčička už přes rok chodí a nyní pro ní sháním sandálky na léto. Velikostně má nožku 13,6 cm na 6 cm. Měla jsem představu, že by byly lehké a kožené, jenže nevím, jestli je to dobrý nápad, protože bych malou ráda v létě odplenkovala, takže musím počítat s tím, že v těch sandálkách bude dost často "načůráno" .

Co, prosím, radíte?

Děkuji moc!

Zdravím,

ideálně naboso. 🙂 Kde to nebude možné, tak nějakou pratelnou botu - Slipstop, ponožkoboty (Leguanito, Skinners). V ponožkobotách se bude zřejmě potit, ale v takové situaci to bude asi lepší, než kožená (byť větrací) bota.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot