Široká noha a padající kotníky v botách D.D. Step. Jakou jinou značku zvolit?

Zodpovězené
20. bře 2023

Dobrý den,

syn, 5,5 let, a má širokou nohu. Momentálně má nohu 21,4 cm dlouhou, 9 cm širokou. Začínali jsme na Bedách, postupně jsme přešli na D.D. Stepy. Na zimních botách jsem si všimla, že synovi padá nárt/kotník do strany, když jde. Tak uvažuji, jestli by nebyla vhodnější obuv s pevnou patou.

Jaká značka na tak širokou nohu?

Mohla byste mi nějakou doporučit, prosím?

Děkuji za odpověď.

Adriana

Zdravím,

bota by měla dobře sedět v patě a v kotníku, aby ji nesešlapával. Možná jsou D.D. Stepy moc volné v těchto místech?

Noha je opravdu hodně široká, mezi nejširší značky patří kromě Beda Fare Bare, Pegres, Baby Bare, Be Lenka. Zejména první tři jsou užší v patě/kotníku. Pokud zvolíte model na tkaničku, lépe je utáhnete i na užší kotník.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot