Široká noha, vysoký nárt. Jaké jarní BF boty pro dceru?

Zodpovězené
11. dub 2020

Dobrý den,

prosím, potřebovala bych poradit s výběrem bf jarních bot pro dceru. Má vysoký nárt, nožku širokou v prstech, dominantní palec. Naměřila jsem 15,6 x 6,8 cm.
Doteď jsme kupovaly Jonap bf, ale vždy jsme šly vyzkoušet což teď nelze...

Děkuji za radu.

Dobrý den,

překvapuje mě, že seděly Jonap, ty na vysoký nárt nesedí, možná jste měli verzi na tkaničky?
Plátěnky by mohly sedět nové Fare Bare (pozor, mají i modely, které nesedí na vysoký nárt, plátěnky by ale měly), Beda Barefoot, Baby Bare Febo Spring, Feelmax, Vivobarefoot Primus (model na suchý zip, ne na tkaničku). Do délky volte nadměrek ideálně 1 - 1,2 cm, do šířky alespoň pár milimetrů.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot