Širší noha, úzký kotník, dominantní palec. Doporučíte, prosím, zimní obuv?

Zodpovězené
20. lis 2023

Dobrý den,

poprosím o radu, jakou zimní obuv pro kluka.

Délka 13 a 13,3 cm, šířka 6 cm, vyšší nárt, dominantní palec, úzký kotník. Teď máme celoroční Koel, které jsou 6 cm na šířku a Bedy pro užší kotník, které zase nejsou úplně pro dominantní palce a i tak je musí mít hodně dotaženy a na šířku jsou zase dost široké.

Díky moc.

Dobrý den,

Beda zimní mají v této velikosti 6,4 cm, pokud jsou moc široké, tak mrkněte na Bundgaard Petit, ty jsou cca o 3 mm užší. Vyšší nárt dají.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot