Syn má širokou nohu s vyšším nártem. Zimní boty jaké značky mu pořídit?

Zodpovězené
20. lis 2018

Dobrý den,

můj syn má nohu 14,7cm dlouhou a 6,4cm širokou, s vyšším nártem. Momentálně mám pro něj problém sehnat zimní boty. Poradíte mi, prosím, po jakých značkách se mám koukat?

Děkuji, Monika

Dobrý den,

mohly by sedět Beda Barefoot , Zeazoo Yeti, Camper Peu Cami, Feelmax (letos mají nový teplejší model) nebo nové zimní Baby Bare. Poslední mě napadají Vivobarefoot Primus Bootie, ale ty jsou zateplené jen flísem.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot