Typ nožičky a vhodné boty - ne úplně barefoot, spíše kompromisní. Jaké byste doporučila?

Zodpovězené
6. dub 2021

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu s výběrem vhodných bot pro 3letou dcerku na jaro. Nožku má dlouhou 15,2 cm a širokou 6,2, nárt spíš nízký. Vždycky nám byly doporučovány boty Superfit s tím, že má nožku úzkou.

Odpovídá to podle Vás?🙂

Superfit dceři ale přestaly vyhovovat. Chtěla bych poprosit o tip na jinou značku, která by byla pro dceru vhodná. Ne úplně barefoot, spíše kompromisní, prosím🙂.

Přikládám ještě foto nožičky při měření a předem moc děkuji za odpověď! 🙂

Zdravím,

nožka je normálně široká, na nízký nárt a na tvar prstů by podle mě sedly nejlépe Jonap Barefoot verze Slim (vel. 25) nebo třeba Froddo Barefoot. Oboje mají pevnější podrážku i měkký opatek. Na délku volte nadměrek 1 - 1,2 cm, na šířku alespoň pár milimetrů.
(Fotky musíte z příspěvku smazat sama, já k tomu nemám oprávnění.)

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot