Valgozita pat u dítěte. Kde sehnat široké boty s pevným opatkem?

Zodpovězené
14. bře 2019

Dobrý den,

dvouletému synovi byla diagnostikována fyzioterapeutem mírná valgozita pat. Dostali jsme rehabilitace a doporučení, aby syn nosil boty s pevným opatkem. Problém je, že má nohu 15*6.8, takže už i tak máme potíže sehnat odpovídající boty.

Existuje vůbec nějaká značka bot, které by splňovaly oba požadavky?

Děkuji

Dobrý den,

barefoot boty, které mají opatek (různě pevný) a jsou širší, jsou třeba Camper Peu Cami, některé modely Vivobarefoot nebo Beda Barefoot (ty mají opatek hodně měkký).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot