Vbočené malíčky. Je možné, že boty Ricosta Pepino má dcera úzké? Jaké jiné značky by vyhovovaly?

Zodpovězené
12. zář 2022

Dobrý den,

dcera (2,5 roku) nosí aktuálně boty Ricosta Pepino, protože má hodně drobné nožky. Doma chodí bosky. Dřív měla i nějaké Bundgaard Petit. Dnes jsem si všimla, že má oba malíčky vbočené, viz foto.

Je možné, že jsou pro ni Ricosta moc úzké?

Aktuálně má rozměr nožky 13,8 x 5,7 cm.

Jaké jiné značky (tenisky, celoročky) by mohly sedět?

Díky a hezký den. 🙂

Zdravím,

velká omluva za pozdní reakci, buď jsem dotaz přehlídla, nebo správně neodeslala odpověď.
Ricosta budou na takovou nožku úzké, ve vel. 22 (14,5 cm) mají jen 5,5 cm.
Raději bych se tedy vrátila k Bundgaard Petit, vel. 22 (14,4 cm) mají podle mého měření 6,1 cm.
Můžete zkusit nožku obkreslit na pevnější karton, vložit do boty a osahat, jestli v nich mají malíčky dost místa.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot