Využití obuvi po dítěti s ortopedickou vadou. Je to možné po výměně vložky?

Zodpovězené
23. led 2024

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda-li je možné využít boty pro další dítě po starším sourozenci, který však má vrozenou vadu (Pes equinovarus). Tvar nohy mají stejný, boty jsou převážně Superfit a minimálně nošené.

Lze je po výměně vložky využít pro sourozence?

Nerada bych mu zejména v prvních letech chůze nějak uškodila nevhodnou botou.

Děkuji za informaci.

Dobrý den,

obecně nevidím problém s děděním bot, pokud je bota v pořádku, tedy nedeformovaná, nesešlapaná, bez plísní apod. a samozřejmě pokud i druhému dítěti dobře sedne. Boty řádně prohlédněte a zohledněte před novým nošením jejich stav.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot