Zimní BF boty. Doporučíte, prosím?

Zodpovězené
3. pro 2021

Dobrý den,

prosím o radu ohledně zimních bot. Syn má hodně vysoký nárt a nohu do ploutvičky. Zkoušela jsem mu zimní D.D.Step w070 (vel. 24), ale jsou mu úzké přes nárt.

Mohla byste mi prosím doporučit jiné zimní BF/kompromisní boty?

Moc děkuji.

Zdravím,

záleží na přesných rozměrech, předpokládám, že je noha širší, v tom případě se podívejte na Beda Barefoot, ty sedí na vysoký nárt dobře. Jsou obecně na baculatou nohu, širší kotník, rovnější špičku. Boty na tkaničky budou větší záruka, že sednou.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot