Zimní boty na širokou nohu s vysokým nártem. Byly by vhodné Superfit Snowcat?

Zodpovězené
22. lis 2021

Dobrý den,

prosím o radu ohledně zimních bot. Nepromokavé nejlépe s goratex membránou na širokou nohu s vysokým nártem. První boty jsme měli celoroční Beda, pak celoroční D.D.step (těm bych se ráda vyhla) a poslední, co máme, je Protetika celoroční.

Koukala jsem na Superfit Snowcat.

Byly by vhodné?

Děkuji za odpověď.

Zdravím,

při výběru je nutné znát zejména délku a šířku nohy, Beda i D.D.Step jsou na širší nohu, Protetika naopak spíš na užší. Superfit nejsou barefoot boty, je tedy otázka, jestli se Vám podaří dohledat, jakou mají vnitřní šířku.

Pokud je noha široká, celkově baculatá, mohly by sednout Beda - mají membránu, na vysoký nárt sedí také dobře.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot