Zimní boty na širší nohu s rozměry 188x75. Jaké vybrat?

Zodpovězené
14. lis 2019

Dobrý den,

syn má chodidla těchto rozměrů a protože už jsem vzdala hon za zimními BabyBare Febo, musím koupit jiné. Loni měl i Jonap, ale sehnat větší číslo BF pro dítě je obecně už těžší. Vivobarefoot jsou mu volné kolem kotníků, a i tak nemohu dát za boty více jak 1600kč.

Díky za radu.
Jana

Dobrý den,

Jonap se vyrábí jen do vel. 30, bohužel. Febo ještě budou, možná je ještě seženete.
Dostatečně široké jsou ještě Fare Bare (na nízký nárt) a Beda Barefoot (na vyšší nárt). Do cenové hladiny jsou oboje.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot