Zimní boty na užší nohu - ještě jednou. Jaké botky pro nožku 15 x 6 cm?

Zodpovězené
22. lis 2020

Dobrý den,

omlouvám se, že píšu zase, ale špatně jsem Vám napsala rozměry, správně je 15x6 cm.

Jaké byste prosím doporučila zimní boty pro 3letou holčičku, rozměry 15x6 cm, palec spíše normální, nižší nárt, normální kotník.

Děkuji

Dobrý den,

noha je rozměrově normální, na nižší nárt sedí třeba Jonap Barefoot, stačila by Slim verze (https://www.vpavucine.cz/jonap/b4sv-slim--ruzova/). Rozměrově by měly sednout i Protetika.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot