Zimní boty na vysoký nárt, velmi úzkou patu a kotník. Jaké zvolit?

Zodpovězené
22. lis 2020

Dobrý den,

syn má chodidla 176 a 178/72 mm, vysoký nárt, velmi úzkou patu a úzký kotník. Pokud seženeme boty, které jsou dostatečně široké v prstové části (zároveň na dominantní palec a ostře sestupné prsty směrem k malíku), v oblasti paty a kotníku jsou velké.

Můžete mi poradit, jaké boty zvolit?

Děkuji

Dobrý den,

věřím, že není snadné sehnat na takovou nožku botu, kombinace vysokého nártu a úzkého kotníku je komplikovaná. Někdy i na vyšší nárt sednou Jonap model B5 (s membránou), sedly by lépe na sestupné prsty, šanci bych dala i Fare Bare (řada B).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot