Zimní boty pro 16měsíční dítě. Poradila byste pár značek, prosím?

Zodpovězené
14. zář 2021

Dobrý den,

mám prosbu. Poradila byste pár značek zimních bot pro 16měsíční dítě?

16 m. mu bude v listopadu. Je nezbytné, aby vydržely sníh, zimu, hory. Chodit začal v roce. Tipuji, že v zimě bude chodit normálně - nebude už začínající chodec. Syn je celkově malý. Teď má typickou miminkovskou nohu, malou (11,5), širokou (5,5), buclatou (vysoký nárt). A já nevím… Předpokládám, že nijak závratně nevyroste - noha nezmění parametry. A v malých velikostech moc zimních, funkčních bot není. Uvažuji i o Stonz, ale pořád nevěřím, že dobře drží na noze i při chůzi…

Máte nějaký tajný tip😉?

Už mi z těch bot jde hlava kolem…

Mockrát Vám děkuji! Pěkný den.

V.

Dobrý den,

Stonz jsou spíš návlek než bota, vzbuzují hodně pozornosti 🙂, ale moje dcera je nosila do tří let a byla jsem z nich nadšená. Pokud má širokou buclatou nohu a naučíte se je dobře nazouvat (je to trochu umění), měly by držet dobře. Pro začínajícího chodce za mě jsou návleky super. Pokud dáte přednost botě, mrkněte na Beda Barefoot nebo Little Blue Lamb z řady Baby, ty na širokou nohu a vyšší nárt sedí dobře. Beda seženete i s membránou.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot