Zimní boty pro začínajícího chodce. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
16. lis 2020

Dobrý den,

prosím o radu ohledně zimních bot pro dceru. Dcera má 17 měsíců, samostatně v prostoru chodí 2 měsíce. Rozměry nohou jsou 122 x 54 mm, baculatější nárt, prsty spíše sestupně.

Momentálně chodí v Protetika Rony (vel. 21), které jí velice hezky sedí v patě a i přes větší nadměrek v nich chodí dobře. Kupovali jsme je v kamenné prodejně, kde nebyly k dispozici žádné další boty na její nohu. Pokud by podle Vás mohly být vhodné i jiné značky bot, prosím o radu, protože mi Protetiky připadají na začínajícího chodce poměrně tvrdé.

Děkuji

S pozdravem, M.

Zdravím,

letošní kolekce Protetik (Rafy, Sue apod.) mají podrážku měkčí, odstranili z nich pevnější kartonovou stélku.
Jedny z nejlepších botek pro začínající chodce jsou Bobux Xplorer, předpokládám ale, že se ohlížíte po zimních, to jsou super Bundgaard Petit.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot