Zimní chlapecké boty. Jakou značku doporučíte pro dominantní palec, středně vysoký nárt a středně širokou patu?

Zodpovězené
30. pro 2021

Hezký večer,

mohla byste mi poradit, jaké značky vybrat zimní botky pro syna, který má dominantní palec (který hodně vtáčí jakoby pod sebe), středně vysoký nárt a středně širokou patu?

Šířka nožek je 60 mm a cca 63 mm. Chodíme k fyzio., protože si myslím, že i dost padají kotníky.

Ještě se zeptám: U barefoot obuvi se udává, že není na dlouhou dobu tím, že je hodně ohebná.

Jak dlouho by tedy tuto obuv měl nosit?

Děkuji moc za Vaše doporučení. 🙏👍

Zdravím,

zkuste ještě doplnit délku nožek, bez ní není možné konkrétně poradit.
Druhé otázce bohužel nerozumím, i barefoot obuv je možné nosit tak dlouho, jak vydrží její životnost - a dokud sedí rozměrově samozřejmě. Ohebnost podrážky je u barefoot bot výhodou, umožňuje při chůzi vnímat, po čem chodidlo šlape a povrchu se přizpůsobovat, noze lépe pracovat.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot