Zimní obuv pro syna, 8 let. Jakou doporučíte?

Zodpovězené
21. zář 2021

Dobrý den,

potřebuji poradit s výběrem zimních (nebo aspoň podzimních zateplených) bot pro syna.
Nevadí mi pevnější opatek, nevadí mi tvrdší podrážka, potřebuji ale "správný" tvar špičky pro dominantní palec.
Rozměry nohou jsou 21,6 x 8,3 cm. Kotník i pata spíš užší.
Dobře mu (dle mého názoru) seděly Filii a zejména z důvodu trochu nižší ceny jsem kupovala také Froddo. V létě nosí klasické CNX sandále od Keen, na zimu jsem ztracená. Bačkory nosí Jonap.

Děkuji za Vaši radu.

Michaela

Zdravím,

Filli i Froddo jsou podle mě na takovou nožku úzké. Volila bych Fare Bare. Modely na tkaničky jdou lépe utáhnout na užší kotník.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot