Značka Skinners. Jaký máte názor?

Zodpovězené
16. dub 2020

Dobrý den,

nedávno jsem narazila na značku SKINNERS a chtěla bych znát Váš názor.
Mám na mysli tyto https://www.elementstore.cz/ponozkoboty-skinners/.

Děkuji

Dobrý den,

Skinners nosím já i moje děti, je to ponožkobota, bez gumové podrážky. Pěkně se přizpůsobí na noze, nadměrek není nutný příliš velký. Používáme je i přes zimu jako přezůvky, na cvičení.
Jsou pratelné, lehké, 100% barefoot. Jedinou nevýhodu vidím v pocení - dětem se v nich ve větším teplu (třeba už nad 20 st.) potí nohy a bez ponožky strašně smrdí jak bota, tak noha🙂.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot