icon

Tema potisiciprvni. Nějaký bezva nálad co ucitelkam do skolky za darek? Nedavam květiny, keramiku, čokolády apod. Jednou jsem davala čaje sonnentor a jednou orechy od mixit. Nema někdo nápad na darek v obdobném duchu?

avatar

já mám v plánu nějaké ovocné sirupy - Kitl apod.

22. čer 2020
avatar

Kava, bylinka v kvetinaci

22. čer 2020
avatar

Ja nakoupila v Manufakture

22. čer 2020
avatar

Já mám letos krásné letní skleničky z NanuNana a k tomu dám stírací los. Kosmetiku, kafe, čaj, čokoládu, řezané kytky, svíčky jako učitelka neocenim.

22. čer 2020
avatar

Aby to nevypadalo blbě - radost mi udělá cokoliv, ale všechny tyto věci (kromě kytky) nakonec stejně někomu musím dát, protože je neužiju. Mě udělá radost to, že si rodiče vzpomenou. Nejlepší je kytka že zahrádky

22. čer 2020
avatar

Přemýšlím, že dám po skleničce domácí marmelády a fikneme růži v zahrádce

22. čer 2020
avatar

@katerina108 Ty me dojmou nejvic.Uplne me rozbreci,kdyz mi prinesou treba levanduli,nebo kyticku,co natrhaji cestou,jen aby mi udelaly radost

22. čer 2020
avatar
77moona
autor

@voskovkyapastelky Neznam, mrknu, diky👍

22. čer 2020
avatar
77moona
autor

@1lenuska1 V květináči určitě nic nechci, když by třetina deti každý rok donesla kytku v květináči, za par let se pani ucitelka v byte nehne

22. čer 2020
avatar
77moona
autor

@allvinka Domácí produkty raději nechci. Já osobne jsem k nim třeba dost rezervovana, nekonzumovala bych nic od člověka, kterého de facto neznam a nevim v jakem prostředí ta vec byla vytvořena

22. čer 2020
avatar
77moona
autor

@sluune Diky, to by určitě slo

22. čer 2020
avatar
77moona
autor

@katerina108
@katerina108 Vazne třeba dvacet pet kytek najednou udělá radost?

22. čer 2020
avatar

@77moona tak já v prvním komentáři psala že ani moc ne. Ale když už, tak spíš domácí, než koupená, tam bohužel vidím to pozadí pěstování... A já mám žáčků jen 7 😀

22. čer 2020
avatar
77moona
autor

@katerina108 Aha, tak v tom případě ano👍

22. čer 2020
avatar

My budem dávat domácí jahodovou marmeládu, bezový sirup a pak natrhám kytici levandule, na zahrádce jí mám hodně.

22. čer 2020
avatar

@sweet81 Zrovna ta je uzasna! Ta vune se neomrzi

22. čer 2020
avatar

@hadruska tak to jsem ráda😊 napadlo mě to včera, když jsem přemýšlela co k marmeládě a sirupu.
Říkala jsem si, že si pani učitelka, může kytku i usušit. Bydlí v domečku, tak pak třeba pověsit do pergoly😊

22. čer 2020
avatar

Terezka nese do školy kornout, do kterého jsem nakoupila sušené ovoce a oříšky a udělala vlastní mix.

22. čer 2020
avatar

Domácí sirupy, medy, marmelády, kompoty, sušené houby, ovoce, nebo třeba napecene linecké cukroví, které se hned nezkazí, to by mně udělalo největší radost.

22. čer 2020
avatar

@77moona jenze ono 25 deti kvetinac nedonese a proto jsem psala bylinku, ktera jde zuzitkovat. 10 let jsem dostavala darky na konci skolniho roku. Nejsem mimo realitu 🙂

22. čer 2020
avatar

@77moona pardon, ne 25, psala jsi tretina. Kazdopadne ani tolik urcite ne 😁

22. čer 2020
avatar

@77moona nj, ale já jsem zase mnohem víc rezervovaná ke kupovaným a tyto věci jíme jen domácí.. po zkušenostech z Hame bych nic takového nekoupila. Já vím, že to dělám z bio ovoce svým osvědčeným způsobem.
Ještě mě napadlo udělat domácí kvaskovy chléb

23. čer 2020
avatar
77moona
autor

@allvinka Z toho důvodu shanim něco od osvědčených značek jako jsem psala mixit, sonnentor.

23. čer 2020