Jasně😀
11. únor 2021
88petule
autor@kaja2020 @verunkanatalka 🤩👍👍👍
11. únor 2021
Souhlas
11. únor 2021
Určitě
11. únor 2021
Ty mas tie holcicky jak do reklamy vsetky tri.
11. únor 2021
Ano, chceme!
11. únor 2021
Jasněěě👍👍👍🥳
11. únor 2021
To by bylo skvělé, naši malí chlapečkové (15 měsíců) , zbožňují ovocné tyčinky, jen tyto žhavé novinky, jsme ještě neměli možnost vyzkoušet, jelikož jsme je zatím v obchodu neviděli ( bohužel ani v DM.)
11. únor 2021
88petule
autor@beautifulsmile Super! 🤩👍 Brzy budou určitě i ve všech DM.
11. únor 2021

Jo! 😍