icon

Co byste řekli na velkou SOUTĚŽ O NOVINKY od Nestlé baby? 👍

🤩🤩🤩

#nestle #soutez

avatar

Jo! 😍

11. únor 2021
avatar

Jasně😀

11. únor 2021
avatar

@kaja2020 @verunkanatalka 🤩👍👍👍

11. únor 2021
avatar

Souhlas

11. únor 2021
avatar
11. únor 2021
avatar

Ty mas tie holcicky jak do reklamy vsetky tri.

11. únor 2021
avatar

Ano, chceme!

11. únor 2021
avatar

Jasněěě👍👍👍🥳

11. únor 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@klko @kristyneckaa27 @kevi1 @nisulka @nicedaisy @evabry Tak já si snad zítra ráno přivstanu a připravím vám ji sem. 🤩

11. únor 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@evabry Ale ne dřív než v 7. 😂🙏 Tak brzo to já nedám. 🙈😂🤍

11. únor 2021
avatar

To by bylo skvělé, naši malí chlapečkové (15 měsíců) , zbožňují ovocné tyčinky, jen tyto žhavé novinky, jsme ještě neměli možnost vyzkoušet, jelikož jsme je zatím v obchodu neviděli ( bohužel ani v DM.)

11. únor 2021
avatar

@beautifulsmile Super! 🤩👍 Brzy budou určitě i ve všech DM.

11. únor 2021