icon
1 / 1
avatar

Že všechny mají modrý obal? Nevím, ale modrou miluji🙂

23. bře 2021
avatar

Plechovky s křupkami, kapsičky, tyčinky?

23. bře 2021
avatar

kaše, přesnídávky Yogo, mlíčka s kaší , křupky, kapsičky , tyčinky

23. bře 2021
avatar

Myslím že všechny

23. bře 2021
avatar

Kapsicky

23. bře 2021
avatar

Modrá je na spoustě dobrot

23. bře 2021
avatar

modrá je snad skoro na všem...

23. bře 2021
avatar

Myslím si že modrá je skoro snad na všech dobrotach od Nestlé ❤️

23. bře 2021
avatar

Mlíčko s kaší, křupky v plechovce, yogolino, kaše, kapsičky

23. bře 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Ano, na velké většině produktů je modrá. Zítra si zahrajeme o vše z řady NaturNes BIO.

23. bře 2021
avatar

@88petule super už by se nám s malou mohlo poštěstit😍😍😍

23. bře 2021
avatar

Modrá je dobrá 😀

23. bře 2021
avatar
23. bře 2021
avatar

to budeme rádi za další soutěž 👍🤗
myslím, že Nestlé má v modrých barvách snad vše 🙂

23. bře 2021
avatar

Super, už se těším 😀🥰👍 modré kašičky, kapsičky,....určitě se přidám 🙂

23. bře 2021
avatar

Bezva 😁

23. bře 2021
avatar

Modrá je dobrá... Jak z té písničky od Žlutého psa 💙💙💙

24. bře 2021
avatar

Všechny🙂

24. bře 2021
avatar

Taky si myslím, že všechny mají modrý obal, modrý je i Nestlé medvídek, takže tipuji, že je to korunní barva značky.

24. bře 2021
avatar

@penelopaw 👏🏻👏🏻👏🏻

sticker
24. bře 2021
avatar

Kasičky, kapsičky, tyčinky...

24. bře 2021
avatar

Na všech obalech je modrá,protože modrá je dobrá 😉

24. bře 2021
avatar

@terezz1 👏🏻

sticker
24. bře 2021
avatar

Že by všechny 😀😀

24. bře 2021