achalteke
28. pro 2012
Bez komentáře
achalteke
autorrozumím, je potřeba tyhle srágory trochu propagovat, aby se tomu lidi vyvarovali
28. pro 2012
brrr.-(((
28. pro 2012
tuhle ňamku mala taky dostala a letela do kose
28. pro 2012
Škoda, že nejde dát unlike ☹
Důvod proč se zajímat o složení potravin a číst štítky!!!
28. pro 2012
to je hnus, velebnosti!
28. pro 2012
To dela tusim ta 110, je to zlut a je i v tocene zmrzce
29. pro 2012


Dávám like, abych to posunula dál.