za pár dní roček a už krásně chodíme a dneska už prcek dokonce běhal
achalteke
autorDani díky moc!!! Šímovi vyřídím. He he někdo to špatně nese, jo? To je vtipný :DDD,...Damíkovi pusu
14. zář 2010
za pár dní roček a už krásně chodíme a dneska už prcek dokonce běhal
Dani díky moc!!! Šímovi vyřídím. He he někdo to špatně nese, jo? To je vtipný :DDD,...Damíkovi pusu
ani jsme vam nestihli poprat...tak dodatecne vse nej...damianek uz beha docela dlouho, on je nejak moc napred tak se ani do diskuzi nezapojujeme protoze to ostatni maminky tezce nesou...no a dneska si chtel hrat se starsimi detmi nahore na prolejzackach, chytnul se starsiho kluka a chtel lezt po zebriku...dablik muj malej