icon
2 / 29
malé neviňátko ....
avatar

Už vím podle jaké předlohy se vyrábí panenka Barbie 😵

28. črc 2010
avatar
adeden
autor

óóó ... až takhle !! Hodně dělají ty vlásky .. Já jsem taky kudrnatá, ale narovnávám si vlasy každodenním žehlením ...

29. črc 2010
avatar

Páni, ta je nádherná. A ty vlásky. Princeznička🙂

23. srp 2010
avatar

Tyka chci takovou🙂

25. srp 2010
avatar

jééééééé ta je krásná souhlasím s JANINAC,nedivím se,že brečela když šla do školky,každé dítko to bere jinak-zvykne si,ale cítím s ní.....

6. zář 2010
avatar

je ta bude lamat kazdymu klukovi srdce 🙂

17. kvě 2012