
2 / 29
malé neviňátko ....
adeden
autoróóó ... až takhle !! Hodně dělají ty vlásky .. Já jsem taky kudrnatá, ale narovnávám si vlasy každodenním žehlením ...
29. črc 2010
Páni, ta je nádherná. A ty vlásky. Princeznička🙂
23. srp 2010
Tyka chci takovou🙂
25. srp 2010
jééééééé ta je krásná souhlasím s JANINAC,nedivím se,že brečela když šla do školky,každé dítko to bere jinak-zvykne si,ale cítím s ní.....
6. zář 2010
je ta bude lamat kazdymu klukovi srdce 🙂
17. kvě 2012
Už vím podle jaké předlohy se vyrábí panenka Barbie 😵