adeden
16. čer 2009
Adelinka
adeden
autorděkuji !!! Je to naše princeznička .. Momentálně je u babičky na prázdninách a ani se jí nechce potvůrce domů .. Dnes jedou na výlet na Křivoklát .. Jooo ... to s maminkou toho teď moc nenavýletí ..... ☹
25. srp 2010
Ta se Vám moc povedla!
25. srp 2010
adeden
autorZnáte ty výsledky výzkumu ??? Lidé, kteří se při sexu usmívali, mají krásné děti (my se řechtali na plný kolo) .... Škoda, že to naši nevěděli .... 🙂
Jak je to u vás ??
25. srp 2010
adeden
autor..... takže dobrá rada !!! Musíte se u toho hodně řechtat !!!!
Jsem zvědavá na našeho druhého prcka ... Samozřejmě jsme se u toho zase hodně nasmáli .... 🙂
25. srp 2010
adeden
autorděkuji !!!
2. zář 2010





























Nádherná holčička. To bude za chvíli nápadníků !!! 🙂