
7 / 29
Adelinky 4.narozeniny
teda to je andílek 🙂
27. črc 2010
adeden
autorno andílek jo !! ale zlobivej ......
27. črc 2010
málokdy komentuju cizí fotky, ale vaše holčička je fakt krásná !
28. črc 2010
jééé tak je fakt úžasná...už máte doma brokovnici...:o))) a ty vlásky...waw takový bych si přála u té naší proncezny, zatím má hlavu jak koleno...:o))
26. zář 2010
už, aby si taťka koupil pušku na kluky, je nádherná