PŘENÁŠÍME !!! POMÓC !!!
adeden
autortaké jste přenášeli ? Adélka přišla o osm dní dřív a bylo to super ... Teď už je to děs ..
9. zář 2010
já jsem u prvního přenášela 11 dní a pak malou museli vyvolat. Šlo to pak rychle, porodila jsem do 3 hodin. Za necelé 2 měsíce budu rodit znova tak uvidíme - snad to půjde taky tak rychle 🙂
9. zář 2010
Jo jo, to znám 😀