icon

Zítra nástup do porodky, v pátek vyvolání ... :-/

avatar

tak přeji hodně štěstíčka a držím palečky!!! 🙂

15. zář 2010
avatar
adeden
autor

děkuji !!! Snad to bude rychlé ....

15. zář 2010