Holky, dcera 13m, nechce pit, vyzkoušeno x typu láhvi, hrnek, většinu toho vyplivne. Zatím je tedy minimálně 3x denne kojena, v noci taky cca 3x. Vůbec už nevím, jak na ni, aby zacala pit
A co jí dáváš pít? Syn tak do roka a půl odmítal cokoli kromě čisté vody a mléka 🤷♀️
Jinak dokud je kojená a má dost počuraných plen, tak bych prostě dál nabízela, ale nijak bych se tím nestresovala.
9. únor 2023
Dala bych na doma hrneček, na výlety lahev s brčkem.
9. únor 2023
Starší taky nechtěl moc pít, doktorka řekla, že dost vody je i v jídle, případně dávat hodně polévky, pokud není dehydrovaný tak ok. Časem se rozpil sám. Pije teda míň doteď, jsou mu tři. Pořád musím připomínat. Kojený byl skoro do dvou let.