icon

Holky, jaky šicí stroj vybrat, nebudu šít nic složitého, třeba čepice, povlak na polštář apod. Dekuji

avatar

Na to stačí Lidl

5. únor 2023
avatar

Mám Ladu, jako zlatou střední cestu 🙂 česká výroba

5. únor 2023
avatar

Veronica optima. Lidl je plasťák bez možnosti servisu. Do toho bych nešla ani na výjimečné domácí šití.

5. únor 2023
avatar

@takyjedna ten jsem si právě koupila před par lety, používala občas a prostě, to se už nedá, pořad se mi trhá nit, apod. A vic než šíju, tak pořad navlekam nit

5. únor 2023