Holky, jaky šicí stroj vybrat, nebudu šít nic složitého, třeba čepice, povlak na polštář apod. Dekuji
Mám Ladu, jako zlatou střední cestu 🙂 česká výroba
5. únor 2023
Veronica optima. Lidl je plasťák bez možnosti servisu. Do toho bych nešla ani na výjimečné domácí šití.
5. únor 2023
Na to stačí Lidl